André slámové 2013
Husté, sladké víno z hroznů sušených na slámě.
Plné chuti zralých višní, červeného rybízu a akátového medu, s jemnou stopou vanilky.
Víno se hodí jako dezert místo dortu, na závěr večeře nebo když chceš něco výjimečného, ne další sklenku vína.
Doporučuji párovat s čokoládovým dortem,s ovocnými dezerty nebo jen tak, bez ničeho.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 11,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 44,9 g/l |
| Cukernatost | sladké |
| Číslo šarže | 28/13 |
| Ev. č. jakosti | 68H1-15/34 |
| Kategorie vín | slámové víno |
| Kyseliny | 6,4 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,2 l |
| Ročník | 2013 |
| Trať | Kraví Hora |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 100,1 g/l |










