BIO André VOC 2018
Víno tmavé, granátově červené barvy s vůní peckového ovoce, borůvek a švestkových povidel.
Chuť je plná a harmonická, s vyšší kyselinou a zralými tříslovinami, které díky zrání v dubových sudech působí hebce a zakulaceně. V dochuti se objevují tóny ostružin, borůvek a povidel, které vínu dodávají hloubku a charakter
Podávejte k hovězímu masu, zvěřině, pečeným pokrmům nebo vyzrálým sýrům.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 28,6 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 30/18 |
| Ev. č. jakosti | 20KH-1/5 |
| Kategorie vín | VOC |
| Kyseliny | 6,0 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2018 |
| Trať | Kraví Hora |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,3 g/l |










