BIO Cabernet Sauvignon 2021
Víno tmavě granátové barvy s jemným modravým odleskem a bohatou vůní černého rybízu, tmavých třešní, ostružin a moruší, doplněnou o tóny tabáku a dřeva.
Chuť je plná, kořenitá a strukturovaná, s jemnou tříslovinou a dlouhým, intenzivním dozvukem. V dochuti se objevují tóny černého rybízu, tabáku a hořké čokolády. Díky dlouhé maceraci a zrání v dubovém sudu získává víno hloubku, sílu a komplexní charakter.
Hodí se ke steakům, hovězímu masu, zvěřině, grilovaným pokrmům nebo vyzrálým sýrům.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 13,0 % |
| Bezcukerný extrakt | 33,2 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 09/21 |
| Ev. č. jakosti | 83J1-25/54 |
| Kategorie vín | výběr z hroznů |
| Kyseliny | 5,4 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2021 |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,4 g/l |










