BIO Chardonnay 2024
Víno žlutozeleného odstínu s krémovou vůní, ve které se prolínají tóny ananasu a jemnost vanilky.
Chuť je plná a harmonická, s pikantní kyselinkou a lehkým zbytkovým cukrem, který vínu dodává kulatost a snadnou přístupnost. Díky své vyváženosti působí víno velmi příjemně a univerzálně.
Ideální k pečenému kuřeti, rybám, krémovým omáčkám, těstovinám nebo jemným sýrům.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,0 % |
| Bezcukerný extrakt | 21,3 g/l |
| Cukernatost | polosuché |
| Číslo šarže | 09/24 |
| Ev. č. jakosti | 65L1-25/25 |
| Kategorie vín | pozdní sběr |
| Kyseliny | 6,2 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2024 |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 8,7 g/l |










