BIO Cuvée Túfary 2020
Víno rubínové barvy složené z odrůd Cabernet Sauvignon, Merlot a Svatovavřinecké. Ve vůni se rozvíjejí tóny švestek, třešní a drobného černého ovoce, doplněné o jemné tóny dřeva.
Chuť je výrazná, plná a kořenitá, s pevnou strukturou a dlouhým dozvukem, který podtrhuje jeho sílu a hloubku.
Párování:
Hodí ke steakům, zvěřině a výrazným grilovaným masům.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,0 % |
| Bezcukerný extrakt | 28,9 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 23/20 |
| Ev. č. jakosti | 42G1-23/55 |
| Kategorie vín | pozdní sběr |
| Kyseliny | 5,5 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2020 |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,3 g/l |










