BIO Dornfelder 2024
BIO Dornfelder 2024
Plné, ovocné víno s jemnou nasládlostí a příjemnou svěžestí. Ideální pro ty, kteří mají rádi červené víno, ale nechtějí přílišnou tvrdost a třísloviny. Více
250 Kč
Plné, ovocné víno s jemnou nasládlostí a příjemnou svěžestí. Ideální pro ty, kteří mají rádi červené víno, ale nechtějí přílišnou tvrdost a třísloviny. Více
Víno tmavě granátové barvy s výrazným, ale jemným ovocným aroma, ve kterém se prolínají tóny lesních plodů, brusinek a lehký nádech vlašských ořechů.
Chuť je bohatá, plná a harmonická, s příjemnou nasládlostí a svěží kyselinkou, která vínu dodává šťavnatost a dobrou pitelnost.
Víno působí hebce a přístupně.
Vhodné k pečenému masu, grilovaným pokrmům, kachně nebo polotvrdým sýrům.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 32,3 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 54/24-1 |
| Ev. č. jakosti | 2B1-25/46 |
| Kategorie vín | pozdní sběr |
| Kyseliny | 5,7 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2024 |
| Trať | Terasy |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,3 g/l |










