BIO Frankovka VOC 2018
Víno rubínové barvy s jemnými fialovými odlesky a výrazným aromatem, ve kterém se prolínají tóny ostružin, povidel a zeleného čaje, doplněné o jemný travnatý nádech.
Chuť je kořenitá a pevnější, s kyselinou a výraznější tříslovinou, která vínu dodává strukturu a energii. V dochuti se objevují tóny černých třešní, ostružin, třešňové kůry a lehký nádech hořké čokolády.


Ideální k hovězímu masu, zvěřině, grilovaným pokrmům nebo výraznějším sýrům.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 27,0 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 18/18V |
| Ev. č. jakosti | 20MH1/9 |
| Kategorie vín | VOC |
| Kyseliny | 6,0 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2018 |
| Trať | Terasy |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,1 g/l |










