BIO Pálava 2021
Víno zlatožluté barvy s plnou, kořenitou vůní, ve které se objevují tóny čajové růže a kandovaného ovoce.
Chuť je výrazná, kořenitá, s nádechem muškátu a vanilky, doplněná jemnou kyselinkou, která vínu dodává svěžest a udržuje jeho harmonii i v suchém provedení.


Ideální k lehkým úpravám drůbeže, rybám, jemně kořeněné kuchyni nebo k polotvrdým sýrům.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 13,0 % |
| Bezcukerný extrakt | 23,8 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 02/21S |
| Ev. č. jakosti | 55F1-22/48 |
| Kategorie vín | výběr z hroznů |
| Kyseliny | 6,2 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2021 |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 2,0 g/l |










