BIO Pálava 2024
Víno zlatožluté barvy. Vůně výrazně kořenitá plná, připomínající čajovou růži a kandované ovoce. Kořenitá chuť s nádechem muškátu a vanilky doplněná zbytkovým cukrem a jemnou kyselinkou.
Ideální k lehce kořeněné kuchyni,lehčím úpravám drůbeže, paštikám nebo sladším úpravám jídel, k asijským pokrmům, jemným sýrům nebo ovocným dezertům.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,0 % |
| Bezcukerný extrakt | 23,8 g/l |
| Cukernatost | polosladké |
| Číslo šarže | 02/24 |
| Ev. č. jakosti | 65L1-25/43 |
| Kategorie vín | výběr z hroznů |
| Kyseliny | 6,0 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2024 |
| Trať | Čtvrtě |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 31,3 g/l |










