BIO Ryzlink rýnský 2021
Plné, vyvážené víno zlatavé barvy s bohatou vůní sušených meruněk, kandovaného ovoce a medu, doplněnou výraznou mineralitou typickou pro trať Terasy.
Chuť je šťavnatá a vrstevnatá, s tóny grapefruitu, zralých meruněk a vařené hrušky, v závěru jemně podkreslená lipovým květem a živou kyselinou.Oceněno zlatými medailemi na významných soutěžích







Skvěle se hodí k rybám, mořským plodům, lehkým masům i jemně kořeněné kuchyni.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 28,3 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 01/21 |
| Ev. č. jakosti | 92G1-22/10 |
| Kategorie vín | pozdní sběr |
| Kyseliny | 7,4 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2021 |
| Trať | Terasy |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,8 g/l |










