Rulandské modré 2015
Rulandské modré 2015
Elegantní červené víno s hloubkou. Zralé červené víno s tóny třešní, višní a jemného koření. Po letech zrání je hladké, jemné a krásně vyvážené, spíš klidné, vrstevnaté a příjemně pitelné. Více
490 Kč
Elegantní červené víno s hloubkou. Zralé červené víno s tóny třešní, višní a jemného koření. Po letech zrání je hladké, jemné a krásně vyvážené, spíš klidné, vrstevnaté a příjemně pitelné. Více
Elegantní plné víno světle rubínové až cihlově červené barvy. Jemná vůně s tóny hořkých mandlí, ostružin, horkých malin, švestek a černých třešní se snoubí s jemným nádechem máty, fialek a růží. Plná sametově hladká chuť s uhlazenou kyselinou a velmi jemnou tříslovinou, dodávají vínu sametovou hebkost. Hodí se kombinaci s kachnou nebo kuřetem, k těstovinám s rajčaty, k lehčím úpravám masa.



| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 14,0 % |
| Bezcukerný extrakt | 29,6 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 22/15 |
| Ev. č. jakosti | 140K1-16/42 |
| Kategorie vín | výběr z bobulí |
| Kyseliny | 4,5 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2015 |
| Trať | Terasy |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 1,9 g/l |










