Bio André VOC 2018
Wino o ciemnej, granatowo-czerwonej barwie z aromatem owoców pestkowych, borówek i powideł śliwkowych.
W smaku pełne i harmonijne, z wyższą kwasowością i dojrzałymi taninami, które dzięki dojrzewaniu w dębowych beczkach są miękkie i zaokrąglone. W finiszu pojawiają się nuty jeżyn, borówek i powideł, nadające winu głębię i charakter.
Podawać do wołowiny, dziczyzny, pieczonych potraw oraz serów dojrzewających.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 28,6 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 30/18 |
| Ev. č. jakosti | 20KH-1/5 |
| Kategorie vín | VOC |
| Kyseliny | 6,0 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2018 |
| Trať | Kraví Hora |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,3 g/l |










