Bio Cuvée Kácary 2019
Starannie skomponowane cuvée z odmian Pinot Noir, Svatovavřinecké i André. Wino o ciemno-rubinowej barwie z wyrazistym aromatem wiśni, czereśni i powideł śliwkowych, uzupełnionym subtelnymi nutami gorzkiej czekolady i drewna.
W smaku pełne, zbalansowane i harmonijne, z delikatnymi taninami i długim, eleganckim finiszem. Dojrzewanie w dębowej beczce nadaje winu głębię, strukturę i szlachetny charakter.
Podawanie:
Idealne do steków, dziczyzny oraz wyrazistych potraw z grilla.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,0 % |
| Bezcukerný extrakt | 27,9 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 20/19 |
| Ev. č. jakosti | 21EI-23/57 |
| Kategorie vín | pozdní sběr |
| Kyseliny | 5,9 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2019 |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,9 g/l |










