Bio Dornfelder 2024
Bio Dornfelder 2024
Pełne, owocowe wino z delikatną nutą słodyczy i przyjemną świeżością. Idealne dla tych, którzy lubią czerwone wina bez nadmiernej taniczności i ostrości. Więcej
250 Kč
Pełne, owocowe wino z delikatną nutą słodyczy i przyjemną świeżością. Idealne dla tych, którzy lubią czerwone wina bez nadmiernej taniczności i ostrości. Więcej
Wino o ciemno-granatowej barwie z wyrazistym, a zarazem delikatnym owocowym aromatem, w którym przenikają się nuty owoców leśnych, żurawiny oraz subtelny akcent orzechów włoskich.
W smaku bogate, pełne i harmonijne, z przyjemną nutą słodyczy i świeżą kwasowością, która nadaje winu soczystości i wysokiej pijalności. Wino jest miękkie i przystępne.
Idealne do pieczonych mięs, potraw z grilla, kaczki oraz serów półtwardych.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 32,3 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 54/24-1 |
| Ev. č. jakosti | 2B1-25/46 |
| Kategorie vín | pozdní sběr |
| Kyseliny | 5,7 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2024 |
| Trať | Terasy |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,3 g/l |










