Bio Merlot 2023
Bio Merlot 2023
Pełne, aksamitne czerwone wino o wyraźnej owocowości i długim finiszu. Idealne na chwile, gdy chcesz delektować się bogatym i rozgrzewającym czerwonym winem. Więcej
320 Kč
Pełne, aksamitne czerwone wino o wyraźnej owocowości i długim finiszu. Idealne na chwile, gdy chcesz delektować się bogatym i rozgrzewającym czerwonym winem. Więcej
Wino o granatowej barwie z delikatnym aromatem przejrzałej czarnej porzeczki, uzupełnionym nutami czarnych wiśni, śliwek i jeżyn. W tle pojawiają się subtelne akcenty liścia tytoniu, kawy i czekolady.
W smaku pełne, miękkie i aksamitne, z długim finiszem. Dzięki długiej maceracji wino zyskuje głębię, strukturę i bogaty charakter.
Idealne do czerwonych mięs, steków, potraw z grilla, dziczyzny oraz serów dojrzewających.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 13,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 29,8 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 51/23 |
| Ev. č. jakosti | 83J1-25/58 |
| Kategorie vín | výběr z hroznů |
| Kyseliny | 5,1 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2023 |
| Trať | Čtvrtě |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,4 g/l |










