Bio Muscat Ottonel 2025
Świeże i delikatne wino o żółto-zielonej barwie, charakteryzujące się niższą zawartością alkoholu oraz pięknym aromatem muszkatu z nutami białych brzoskwiń i delikatnymi akcentami kwiatów róży.
W smaku lekkie i orzeźwiające, z zaokrągloną kwasowością i finiszem grejpfrutowo-miodowym. Wino czyste, harmonijne i lekko półsłodkie.
Idealne do dań z kurczaka lub deserów owocowych.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 8,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 27,2 g/l |
| Cukernatost | polosuché |
| Číslo šarže | 07/25 |
| Ev. č. jakosti | 89N1-25/36 |
| Kategorie vín | kabinetní víno |
| Kyseliny | 6,2 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2025 |
| Trať | Čtvrtě |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 13,4 g/l |










