Bio Pálava 2021
Wino o złocisto-żółtej barwie z pełnym, korzennym aromatem, w którym pojawiają się nuty róży herbacianej i kandyzowanych owoców.
W smaku wyraziste i korzenne, z nutami muszkatu i wanilii, uzupełnione delikatną kwasowością, która nadaje świeżości i utrzymuje harmonię także w wytrawnym stylu.
Idealne do lekkich dań z drobiu, ryb, delikatnie przyprawionych potraw oraz serów półtwardych.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 13,0 % |
| Bezcukerný extrakt | 23,8 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 02/21S |
| Ev. č. jakosti | 55F1-22/48 |
| Kategorie vín | výběr z hroznů |
| Kyseliny | 6,2 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2021 |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 2,0 g/l |










