Bio Pálava 2024
Wino o złocisto-żółtej barwie z wyrazistym, korzennym i pełnym aromatem przypominającym różę herbacianą oraz kandyzowane owoce. W smaku korzenne, z nutami muszkatu i wanilii, uzupełnione cukrem resztkowym i delikatną kwasowością.
Idealne do lekko przyprawionych potraw, delikatnych dań z drobiu, pasztetów, lekko słodkich dań, kuchni azjatyckiej, delikatnych serów oraz deserów owocowych.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,0 % |
| Bezcukerný extrakt | 23,8 g/l |
| Cukernatost | polosladké |
| Číslo šarže | 02/24 |
| Ev. č. jakosti | 65L1-25/43 |
| Kategorie vín | výběr z hroznů |
| Kyseliny | 6,0 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2024 |
| Trať | Čtvrtě |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 31,3 g/l |










