Bio Sauvignon 2024
Pełny i świeży Sauvignon o wyrazistym aromacie czarnej porzeczki, brzoskwini i delikatnych nut trawiastych. W smaku soczysty, mineralny, z wyraźną kwasowością i cytrusowym finiszem.
Idealny do zimnych przystawek, szparagów oraz serów naturalnych.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 12,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 21,2 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 05/24 |
| Ev. č. jakosti | 65L1-25/30 |
| Kategorie vín | pozdní sběr |
| Kyseliny | 6,8 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2024 |
| Trať | Terasy |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 8,8 g/l |










