Rulandské modré 2015
Rulandské modré 2015
Eleganckie czerwone wino z głębią. Dojrzałe czerwone wino z nutami wiśni, czereśni i subtelnych przypraw. Po latach starzenia jest gładkie, delikatne i pięknie zbalansowane, raczej spokojne, warstwowe i przyjemne w piciu. Więcej
490 Kč
Eleganckie czerwone wino z głębią. Dojrzałe czerwone wino z nutami wiśni, czereśni i subtelnych przypraw. Po latach starzenia jest gładkie, delikatne i pięknie zbalansowane, raczej spokojne, warstwowe i przyjemne w piciu. Więcej
Eleganckie, pełne wino o barwie od jasno rubinowej do ceglastoczerwonej. Delikatny aromat z nutami gorzkich migdałów, jeżyn, gorących malin, śliwek i czarnych wiśni łączy się z subtelną nutą mięty, fiołków i róż. Pełne, aksamitnie gładkie smaki z łagodną kwasowością i bardzo delikatnymi taninami nadają winu aksamitną gładkość. Nadaje się do łączenia z kaczką lub kurczakiem, z makaronem i pomidorami oraz do lżejszych dań mięsnych.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 14,0 % |
| Bezcukerný extrakt | 29,6 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 22/15 |
| Ev. č. jakosti | 140K1-16/42 |
| Kategorie vín | výběr z bobulí |
| Kyseliny | 4,5 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Ročník | 2015 |
| Trať | Terasy |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 1,9 g/l |










