Saint Laurent – 0,75 l
Saint Laurent – 0,75 l
St. Lawrence to jedno z najpopularniejszych morawskich win czerwonych, które zachwyca swoją owocowością, delikatnością i zrównoważonym charakterem. Typowe dla tej odmiany są nuty ciemnych owoców leśnych, które przyjemnie przeplatają się z lekką pikanterią. Wino jest lekkie i przystępne, z delikatnymi taninami i harmonijnym smakiem, który nie jest ani zbyt ciężki, ani zbyt cierpki. Sprawia to, że nadaje się zarówno do swobodnego popijania, jak i jako dodatek do posiłków, idealny do kaczki lub makaronu z pomidorami lub sosem pomidorowym. St. Lawrence jest doskonałym wyborem dla miłośników czerwonego wina poszukujących zbalansowanego, owocowego i nadającego się do picia wina na każdą okazję.
| Alergeny | oxid siřičitý |
|---|---|
| Alkohol | 11,5 % |
| Bezcukerný extrakt | 26,1 g/l |
| Cukernatost | suché |
| Číslo šarže | 15/18 |
| Ev. č. jakosti | 7I1-20/51 |
| Kategorie vín | pozdní sběr |
| Kyseliny | 3,8 g/l |
| Obec | Bořetice |
| Obsah lahve | 0,75 l |
| Trať | Terasy |
| Vinařská oblast | Morava |
| Vinařská podoblast | Velkopavlovická |
| Zbytkový cukr | 0,2 g/l |










